KURUMSAL

MİSYONUMUZ

Merkezi İstanbul’da olan firmamız, işlerinde uzman kadro ile çalışarak, Uluslararası fuarlarda Türk firmalarının daima yanında olarak ve Türk sanayisinin kalkınma atılımında saygın yerini almak için gereken tüm çabayı göstermeyi ilke edinmiştir.

  • Fuarcılık sektörünün kalitesini yükseltmek ve sektörün gelişimine katkı saglamak.
  • Fuarların bir lüks değil ihtiyaç olduğunu topluma anlatmak.
  • Fuarcılık hizmetlerini, sektörün ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak ve fuarların organizasyonu düzenleyen firmanın değil, sektörün olduğu bilincini yaymak.
  • Fuarini organize ettigimiz sektördeki akademik çalismalara ve bilimsel arastirmalara olanak saglayarak, sektörle ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamalarin gelistirilmesini desteklemek.

VİZYONUMUZ

Fuarcilik hizmetlerindeki mükemmeliyet düzeyi, müsteri memnuniyeti yaratmadaki kararliligi, üstün nitelikli ekibi, çagdas altyapisi ve öncü uygulamalari ile Türkiye’ye model olusturmak ve referans gösterilen fuar organizasyon firmalarindan biri olmaktir.

Expert Fuarcilik’in vizyonel hedefleri arasinda, etkin olarak ilgili sektörlere hizmet sunabilme, fuarcilik hizmetlerinde mükemmelliyeti yakalayabilme, yeni projeleri ortaya çikarabilme ve çagdas bir altyapi olusturma amaciyla kurumsal gelisimi sürdürebilme konulari yer almaktadir. Amacimiz, ülkemiz fuarcilik sektöründeki öncü uygulamalara imza atabilmektir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Expert Fuarcılığın tüm personeli, fuar katılımcılarımız arasında hiçbir ayırım gözetmeden hizmet sunmayi ilke edinmistir.Her katılımcı bizim için özeldir ve katılımcının memnun ayrılmasını sağlamak, görevimizdir.Expert Fuarcilik çalışanları,Expert Fuarcılık Kültürü’nün özünü oluşturan dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan katılımcılarına hizmet verme bilincini taşımaktadır.