Fuar Nakliyesi

FUAR NAKLİYESİ

EKSPERT ULUSLAR ARASI TANT. ORG. VE DAN. HİZM. LTD. ŞTİ. ve iş birliği içerisinde olduğu partner firması EKSPRES LOJİSTİK firması ile Uluslararası Nakliye yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşecek tüm fuar, kongre, konferans, seminer, tanıtım vb.malların uluslararası nakliyesi, gümrüklemesi, etkinlik mahaline teslimi gibi konularda komple hizmet verebilecek donanım, beceri ve deneyime sahiptir.Örnek İş akışı ;

  • Taşınacak malların depomuza teslimi veya adresinizden alınması
  • Malların tercih edilen taşıma şekli ile nakliyesi
  • İlgili ülkedeki gümrük işlemleri
  • Ürünlerin standa teslimi
  • Boş kasaların elleçlenmesi
  • Organizasyon sırasında danışmanlık
  • Boş kasaların standınıza getirilmesi
  • Kasalarınızın standınızdan alınarak yüklenmesi
  • Yurtdışı gümrük işlemleri yapılarak Türkiye geri nakliyesi.

HAVA 
Dünyanın heryerinden havalimanı veya kapı teslimi havayolu taşımacılığı hizmetleri veren
Ekspres Uluslararası Nakliye , seçkin havayolu şirketleriyle yapılan çalışmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

DENİZ
EKSPERT&EKSPRES tecrübeli kadrosu ve güçlü acente ağı ile dünyanın tüm büyük limanından full konteyner taşımacılığı, güçlü bir servis ile müşterilerine sunulur. 
Güvenilir acente ağı ile komple konteyneri doldurmayacak her türlü FUAR & İHRACAT & İTHALAT parsiyel yük taşımaları gerçekleştiriliyor.
Liman yüklemesi tercih edilen yüklerin EKSPERT&EKSPRES liman görevlileri gözetiminde sağlam hasarsız ve eksiksiz yüklenmesi sağlanıyor.
KARA 
Dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, Fuar taşımacılığı, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.
EKSPERT&EKSPRESprojelerde ve tüm lojistik hizmetler için gerekli olan endüstriyel performansa cevap verebilecek kapasite ve deneyime sahiptir.

Uluslararası taşımacılıkta kapsamlı ve zor projeleri müşterilerimize gerçekci olmayan vaatlerde bulunmadan ama sektördeki gelişmeleri takip etmenin verdiği deneyimle yeni olanaklar yaratarak her türlü projede hizmet verme konusunda öncü olmayı görev saymaktadır.

İlgilenmiş olduğunuz FUAR Nakliyesi ile alakalı mal detaylarını tarafımıza bildirdiğiniz takdirde,sizlere en  avantajlı ve uygun fiyat teklifini sunmak için EXPERT operasyon ekibi detaylı bir çalışma yapacaktır.